piątek, 17 września 2010

DZIEŃ 439

PIERWSZE ZDJĘCIE OD GÓRY PRZEDSTAWIA SAMOCHÓD MUZYKA - ROBERTA JANSONA - LIDERA GRUPY VARIUS MANX, ZARAZ PO WYPADKU (28.05.2006) KTÓREGO OFIARAMI BYLI MONIKA KUSZYŃSKA I ROBERT JANSON.
 DRUGIE ZDJĘCIE PRZEDSTAWIA MONIKĘ KUSZYŃSKĄ WRAZ Z PARTNEREM (13.05.2010 - SESJA ZDJĘCIOWA DLA "VIVY"). 
PISZĘ O TEJ SESJI DLATEGO, ŻE PO PIERWSZE OD MOMENTU KIEDY ZOBACZYŁAM TE ZDJĘCIA W GAZECIE, DOSZŁAM DO WNIOSKU, ŻE JA TEŻ CHCĘ TAKĄ SESJĘ. JUŻ NAWET ZNALAZŁAM FOTOGRAFA. PO DRUGIE BARDZO CHCIAŁAM NAWIĄZAĆ KONTAKT Z MONIKĄ, JAK WIECIE, KIEDY POZNAJĘ NOWYCH MUZYKÓW, TO JESTEM PRZESZCZĘŚLIWA A W TYM PRZYPADKU MIAŁABYM MOŻLIWOŚĆ WYMIANY DOŚWIADCZEŃ. 

POSZPERAŁAM TROCHĘ W SIECI I ZNALAZŁAM STRONĘ MONIKI, NA KTÓREJ BYŁ MAIL DO JEJ MANAGERA - JAKUBA RACZYŃSKIEGO. NAPISAŁAM DO NIEGO MAILA Z PROŚBĄ ABY PODAŁ MI BEZPOŚREDNI ADRES MAILOWY DO MONIKI, BO CHCĘ Z NIĄ POROZMAWIAĆ. OCZYWIŚCIE OD RAZU WYJAŚNIŁAM, ŻE TEŻ JESTEM NA WÓZKU. MANAGER MONIKI MI ODPISAŁ, ŻE JEŚLI CHCĘ TO MOGĘ PISAĆ NA TEN ADRES A MONIKA MI ODPISZE. NAPISAŁAM WIĘC KOLEJNEGO MAILA, W KTÓRYM WYJAŚNIŁAM, ŻE TEŻ BYM CHCIAŁA MIEĆ TAKĄ SESJĘ TYLKO NIE JESTEM PEWNA CZY TO DOBRY POMYSŁ. 

DZIŚ DOSTAŁAM ODPOWIEDŹ, ŻE SKORO TAKIE JEST MOJE MARZENIE, TO POWINNAM TO ZROBIĆ I NIE MIEĆ KOMPLEKSÓW JEŚLI CHODZI O WÓZEK. ODPISAŁAM, ŻE JA NA PUNKCIE WÓZKA NIE MAM ŻADNYCH KOMPLEKSÓW TYLKO NA PUNKCIE BLIZN. POZA TYM ZAPROPONOWAŁAM ŻEBYŚMY MÓWIŁY SOBIE PO IMIENIU, BO NIE MA SENSU STWARZAĆ NIEPOTRZEBNEJ BARIERY, BO DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI JEDZIEMY NA TYM SAMYM WÓZKU. MAM NADZIEJĘ, ŻE NIE ZOSTANIE TO JAKOŚ PRZEZ MONIKĘ NEGATYWNIE ODEBRANE, BO FAJNIE BY BYŁO GDYBYŚMY SIĘ JEDNAK ZAPRZYJAŹNIŁY. :)